in the name of god

دسته بندی ها

تبلیغات و حمایت ها

1

0

671

۲۵ تیر ۱۳۹۶

پاسخ به شبهه ی نواصب در مورد عادلانه بودن نظام و فتوحات خلفا از دیدگاه امام خمینی(ره)!

مدتیست که در یکی از کانال های مضحک وهابی ، مطلبی منتشر شده است که در آن با اوج تزویر و کذب و دروغگویی ، قصد  دارند امام خمینی را مادح فتوحات خلفا توصیف کنند!!در این مطلب رسوایی این جهّال مزدور را بر همه ی حق جویان نشان خواهم داد تا اسلوب و رَوِش یک وهابی برای نشر عقایدش را همگان ببینند.

تولید شده در سایت ندای شیعه

پاسخ به شبهه ی نواصب در مورد عادلانه بودن نظام و فتوحات خلفا از دیدگاه امام خمینی(ره)!

 

مدتیست که در یکی از کانال های مضحک وهابی، مطلبی منتشر شده است که در آن با اوج تزویر و کذب و دروغگویی، قصد دارند امام خمینی را مادح فتوحات خلفا توصیف کنند!! در این مطلب رسوایی این جهّال مزدور را بر همه ی حق جویان نشان خواهم داد تا اسلوب و رَوِش یک وهابی برای نشر عقایدش را همگان ببینند.

 

شبهه

نظر خمینی درمورد اصحاب چیست؟! مدعیان تشیع خوب به سخنان ایشون گوش کنند شاید برای آنها حجت باشد!!! دوست دارم اونی که به اصحاب گیر میده بعد از خوندن این سخنان امام چه واکنشی نشون میده... هم جنگها و فتوحات صدر اسلام رو تمجید کرده و هم ایمان قوی  مجاهدان را و هم خلفا رو هم مدح کرده...

خمینی می گوید:
جنگهايى كه در صدر اسلام واقع شد، مقصد جنگ نبوده است، و مقصد كشورگشايى هم نبود. مقصد اين بوده است كه يك نظامى عادلانه كه در آن نظام عادلانه، احكام خدا جارى بشود باشد.

صحیفه امام، ج 9، ص 10

 

لینک از دو کتابخانه تشیع:
لینک مطلب از کتابخانه ی تبیان
لینک مطلب از کتابخانه ی مدرسه ی فقاهت

لطفا نسبت به خمینی منصف باشید...!!!!

 

پاسخ:

وهابی یا خودش در کمال کودن بودن به سر می برد، یا دیگران را به اندازه ی یک تک سلولی حقیر و نا فهم پنداشته است که اینگونه مطلب نوشته است!!

از همان لینک هایی که خودشان از صحیفه ی مرحوم امام خمینی(ره) گذاشته اند، براحتی واضح می شود که اصلا سخن امام خمینی چیز دیگریست!!

متن کامل سخن مرحوم امام خمینی (ره) بدون قیچی شدن را می گذاریم تا همگان به فقدان شرافت نزد ناصبی پی ببرند:

سخنرانی‏.‏‏زمان: 17 تیر 1358 / 13 شعبان 1399‏ .‏‏مکان: قم‏ . ‏‏موضوع: مقصد انبیا، استقرار نظام عادلانه‏ ‏‏.حضار: دانشجویان و اهالی شیراز، کارکنان مجمع اسلامی وزارت اقتصاد و دارایی‏

‏‏بسم الله الرحمن الرحیم‏

مقصد اصلی انبیا

‏‏کوشش هایی که انبیا می کردند و جنگهایی که با مخالفین راه حق می کردند، و‏‎ ‎‏خصوصاً جنگهایی که در صدر اسلام واقع شد، مقصد جنگ نبوده است، و مقصد‏‎ ‎‏کشورگشایی هم نبود. مقصد این بوده است که یک نظامی عادلانه که در آن نظام‏‎ ‎‏عادلانه، احکام خدا جاری بشود‏‏[‏‏باشد‏‏]‏‏.‏‏ انبیا آن همه زحمت کشیدند نه فقط برای اینکه طرف را از صحنه خارج کنند و‏‎ ‎‏خودشان صحنه را دست بگیرند، بلکه مقصد اصلی این بوده است که این انسانهایی که‏‎ ‎‏انسانیت ندارند، این اشخاصی که در راه خلاف دارند سیر می کنند و آنها می دیدند که‏‎ ‎‏این راه خلاف، راه شقاوت است، راه ضلالت است، راهی است که مردم را در این دنیا به‏‎ ‎‏شقاوت و در آن دنیا هم به مهلکه می کشاند؛ انبیا از طرف خدای تبارک و تعالی مأمور‏‎ ‎‏شدند برای نجات مردم، مردم را اگر به حال خودشان می گذاشتند جز یک حیوانی که‏‎ ‎‏خوردن و خوابیدن را و شهوات را ادراک بکند و در راه آن، عمل بکند چیز دیگری را‏‎ ‎‏نمی توانستند بفهمند، از باب اینکه ماورای طبیعت بر مردم پوشیده است. آنی که مردم‏‎ ‎‏می دانند همین عالم را عالم طبیعت را و آنهایی که علمشان دیگر زیاد هست،‏‎ ‎‏خصوصیات طبیعت را زیادتر می فهمند. لکن همۀ آنها همین است که از طبیعت بهره ور‏‎ ‎‏می شوند و به طبیعت توجه دارند و انسان را هم به همین جنبۀ طبیعی می شناسند، و برای‏‎ ‎‏همین جنبۀ طبیعی انسان هم زحمت می کشند.

صحیفه امام ج 9 ص 10

 

کاملا واضح شد که اصلا سخن امام خمینی هیچ ربطی به اصحاب نداشته است و کاملا روی صحبت امام خمینی در مورد انبیا و فتوحات رسول گرامی اسلام است!! این سخنان چه ربطی به خلفا و اصحاب داشته و چه دردی از فتوحات خلفا درمان می کند؟! آیا عمر بن الخطاب و سایر صحابه و خلفا جزو انبیا هستند که اینقدر بچگانه از این سخنان امام مخاطبی بنام عمر و ابوبکر و صحابه را پیدا کردید؟! موضوع سخنرانی انبیا است و نهاد تمامی جملات مورد نظر هم انبیا و فتوحاتشان می باشد و وهابی جاهل اصلا نفهمیده است که به چه چیزی استناد کرده است!!!هیچ انسانی که در حالت عادی به سر می برد، اصلا از این سخنان به مخیله اش هم نمی گنجد که به نفع خلفا و صحابه استناد کند!!!امّا وهابی قصه ی ما مشخص نیست که حال و روزش چگونه است!!!واقعا چنین کذّاب هایی می توانند نام مبلغ دینی بر خود گذارند؟!وای به حال این مذهب که اینگونه در کمال سخیف بودن دنبال اثبات خودش می باشد!!

قضاوت با آزادگان...

#والله_لن_ابقی_لکم_باقیة_یاوهابیة ...

إِنَّا نَحْنُ نُحْيِي الْمَوْتَى وَنَكْتُبُ مَا قَدَّمُوا وَآثَارَهُمْ وَكُلَّ شَيْءٍ أَحْصَيْنَاهُ فِي إِمَامٍ مُبِينٍ

سوره یس،آیه 12

 

مبین ربیعی(قاهرالنّواصب)

التماس دعای بیکران ، برای رفع حوائج و اضطرار نویسنده

 

0
ديدگاه